
Торф низинний для розсади кімнатних рослин і саду 4 л
45 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 97568
+380 (66) 173-71-42
- +380 (95) 676-76-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Торф низинний український, обʼєм 4 л — використовується як складник для приготування ґрунтових сумішей або самостійно. Підходить для клумб, газонів, овочевих грядок.
Має пухку структуру, добре утримує вологу та забезпечує доступ повітря до коренів. Підходить для мульчування, запобігає ущільненню ґрунту, абсорбує аміак і важкі метали.
Регулярне внесення низинного торфу підвищує врожайність овочевих, ягідних і плодових культур, а також покращує декоративність квіткових рослин. Сприяє розвитку кореневої системи та активному росту зеленої маси.
Спосіб використання:
- Рівномірно розсипати по ділянці перед перекопуванням або культивацією.
- Для грядки площею 100 м² потрібно 60–70 кг торфу.
- При висадці у відкритий ґрунт — по 1 літру на кожен м².
- Для кімнатних рослин — змішувати із ґрунтом у співвідношенні 1:1.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Торф нейтральний |
| Виробник | Грунти Полтавщини |
| Об`єм | 4 л |
| Країна виробник | Україна |
| Фракція, мм | 0-10 |
| Вага | 1 кг |
| Діаметр | 2 мм |
| Ширина | 2 мм |
| Довжина | 2 мм |
| Висота | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴



