
Субстрат для орхідей 2 л
45 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7649765
+380 (66) 173-71-42
- +380 (95) 676-76-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Субстрат для орхідей ( 2л)
Оптимальне середовище для здорового росту та цвітіння орхідей
Субстрат забезпечує ідеальні умови для розвитку кореневої системи, зберігає вологу та сприяє профілактиці хвороб.
Переваги:
- Має повітропроникну, легку структуру
- Поглинає вологу та поступово її віддає
- Захищає від бактеріальних і грибкових захворювань
- Складається тільки з корисних компонентів — без зайвих добавок
Склад:
- Соснова кора (дрібна фракція): створює ідеальне повітряне середовище для коріння.
- Мох сфагнум: природний антисептик і вологозберігач. Утримує до 20 разів більше води за власну вагу, поступово її віддаючи. У процесі розкладу виділяє живильні речовини, що особливо корисні для розвитку молодих коренів.
Рекомендації:
- Перед пересадкою обов’язково обробити субстрат окропом або парою для дезінфекції.
- Для підживлення орхідей рекомендуємо біодобриво «ТорфоОрх» — перевірений засіб для активного росту й цвітіння.
У складі можуть бути присутніми дрібні частинки кори, моху, що під час зберігання перетираються і створюють легку пилову фракцію — це не сміття, а повноцінна частина субстрату.
Обʼєм упаковки: 2 л
Призначення: орхідеї, фаленопсиси, епіфітні рослини
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Грунт для орхідей |
| Виробник | Грунти Полтавщини |
| Об`єм | 2 л |
| Країна виробник | Україна |
| Фракція, мм | 1,2-1,8 |
| Вага | 0.2 кг |
| Діаметр | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Висота | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴

