
Горщик для квітів Sahara mini-13 1 л Латте
65 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 9876
+380 (66) 173-71-42
- +380 (95) 676-76-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Горщик для квітів Form-Plastic Sahara mini-13 1 л Латте
Горщик Sahara mini виготовлений із якісного пластику, що гарантує його довговічність у використанні. Завдяки широкому вибору розмірів ви зможете підібрати оптимальний варіант для будь-яких кімнатних рослин.
Круглі горщики оснащені дренажними отворами на дні та укомплектовані зручною підставкою. Під час поливу вода стікає вниз у піддон, який легко від’єднати та вилити зайву вологу, запобігаючи її застою.
Дизайн горщика виконаний у вигляді хвиль, що створює приємний матовий рельєф і нагадує піски Сахари.
Модель представлена у різних відтінках, тож легко знайдете саме той, що гармонійно впишеться у ваш інтер’єр.
- Розміри: 12×13 см
- Об’єм: 1 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр | 13 мм |
| Довжина | 13 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Висота | 13 мм |
| Вага | 0.1 кг |
| Об`єм | 1 л |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Виробник | Form-Plastic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 ₴

