
Підпорка під орхідею
45 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 56256
+380 (66) 173-71-42
- +380 (95) 676-76-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Яскрава декоративна опора для орхідей, виготовлена з міцного пластику. Ідеально підтримує стебло рослини, запобігаючи його заломам та пошкодженням. Завдяки оригінальному дизайну з завитками і великому вибору кольорів, опора стане не лише практичним аксесуаром, а й стильним доповненням до інтер’єру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еталон |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Опора для рослин |
| Матеріал | Пластик |
| Місце експлуатації | Будинок, Сад |
| Ширина підставки | 10 мм |
| Глибина підставки | 10 мм |
| Висота підставки | 600 мм |
| Вага підставки | 0.23 кг |
| Стан | Новий |
| Діаметр підставки | 5 мм |
| Колір | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴

